Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Uczniowie |

Energetyk i Elektronik rekrutują uczniów!

5 maja rozpoczęła się rekrutacja uczniów do Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie oraz do Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.

„Energetyk” i „Elektronik” to dwie szkoły średnie z Olsztyna, z którymi od wielu lat ściśle współpracujemy  w zakresie kształcenia zawodowego uczniów.  Naszym celem jest przygotowanie absolwentów szkół do pracy w olsztyńskiej fabryce, rozwijanie ich wiedzy i umiejętności zawodowych oraz zapoznanie ich z oczekiwaniami stawianymi przez naszą firmę wobec potencjalnych pracowników.

Uczniowie tych szkół od wielu lat odbywają  praktyki w działach utrzymaniu ruchu oraz biorą udział w zajęciach warsztatowych w szkole AP.  Od 2018 objęliśmy patronatem klasy o profilu automatyk, elektromechanik/elektryk i operator obrabiarek. W ten sposób uczniowie w trakcie ostatniego roku szkoły mają zapewnioną praktyczną naukę zawodu w naszej firmie.

Jeżeli Twoje dziecko, dzieci z rodziny lub znajomych rozważają kształcenie w klasach o profilu elektryk, elektromechanik lub operator obrabiarek to zachęć ich do udziału w rekrutacji do Energetyka . Jeżeli marzy im się praca automatyka to poleć im Elektronika 😊

ZSME-plakat