O NAS

Skąd pochodzimy

Jako jeden z wiodących producentów opon na świecie, Michelin ma bogatą historię sięgającą ponad 130 lat. Założona przez braci Andre i Edouarda Michelin w 1889 r. firma szybko zdobyła pozycję lidera w branży dzięki innowacyjnym projektom opon i dbałości o ich jakość. Przez cały XX wiek Michelin stale się rozwijał, stając się globalną marką obecną w ponad 170 krajach.

Odkryj ponad 130 lat przygód

Dziś i jutro

INNOWACYJNOŚĆ JAKO SERCE NASZEJ STRATEGII
Innowacje otwierają nowe horyzonty. Nasz cel to poprawa mobilności, wykorzystanie naszych technologii w służbie ludzkiego rozwoju
ZRÓWNOWAŻONA MOBILNOŚĆ JUTRA
W rozwijającym się dynamicznie świecie ochrona środowiska ma bardzo duże znaczenie. Naszym wyzwaniem jest wprowadzanie innowacji pozwalających "tworzyć" mobilność jutra z poszanowaniem energii i wykorzystywanych surowców.

Do 2050 r. opony MICHELIN będą produkowane z materiałów odnawialnych, pochodzących z recyklingu i biosurowców. Jest to możliwe dzięki naszym potężnym możliwościom badawczo-rozwojowym i innowacyjnym partnerom.
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ SPOŁECZEŃSTWA
Wspieramy wiele projektów i inicjatyw na całym świecie, inwestując w miejsca pracy, rozwój lokalnego biznesu, bezpieczeństwo, mobilność i edukację.
Nasze wartości
Działamy z szacunkiem dla:

* klientów
* pracowników
* akcjonariuszy
* środowiska
* faktów


To nasze DNA, które jest podstawą naszych wszystkich działań.
Więcej

Poznaj Grupę

MICHELIN NA ŚWIECIE
9 centrów badawczo-rozwojowych, 123 zakłady produkcyjne w 26 krajach, obecność handlowa w 170 krajach i 125 000 pracowników na całym świecie. Grupa Michelin jest obecna na każdym kontynencie.
Odkryj
MICHELIN W POLSCE
Jesteśmy największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Fabryka w Olsztynie zatrudnia ponad 5000 pracowników. W Olsztynie produkowane są opony osobowe, dostawcze, ciężarowe i rolnicze a także formy do wyrobu opon oraz kordy i mieszanki gumowe.
Do fabryki w Olsztynie rekrutujemy pracowników produkcji oraz inżynierów do pracy w obszarze m.in. produkcji, Utrzymania Ruchu i w Biurach Konstrukcyjnych.

W Dyrekcji Handlowej w Warszawie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników w obszarze marketingu i dystrybucji. Rekrutujemy kandydatów do pracy w biurze oraz handlowców do prac w siłach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie i w Estonii.
Więcej