OBSZARY NASZEJ PRACY

PRODUKCJA
Fabryka w Olsztynie jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych na świecie. Produkujemy ponad 10 mln opon rocznie przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz pojazdów rolniczych. W fabryce powstają również formy do produkcji opon, kordy i mieszanki gumowe.
Dowiedz się więcej
SPRZEDAŻ
Odpowiedzialność za rozwój i wdrożenie polityki sprzedaży Grupy. Zespoły i przedstawiciele handlowi są koordynatorami w naszej firmie w terenie w bezpośrednim kontakcie z klientami Grupy Michelin. Siedzibą sił sprzedaży jest Dyrekcja Handlowa w Warszawie.
Dowiedz się więcej
UTRZYMANIE RUCHU
Utrzymanie ruchu w Michelin zapewnienia dostępność infrastruktury technicznej zakładu takie jak maszyny i urządzenia oraz gwarantuje jej prawidłową i bezpieczną eksploatację.
Dowiedz się więcej
ZAKUPY
Sprawna produkcja opiera się na umiejętności znajdowania najlepszych źródeł zaopatrzenia od zaufanych dostawców, w duchu prawdziwego partnerstwa. Tworzenie długoterminowych relacji partnerskich, zapewnienie konkurencyjność naszej firmy dzięki towarom i usługom najwyższej jakości to główne zadania naszych ZAKUPÓW
Dowiedz się więcej
JAKOŚĆ
Jakość jest jedną z zasad Grupy Michelin. To działanie na rzecz satysfakcji naszych klientów. Ta wspólna dla nas wszystkich wartość wymaga pracy w duchu ciągłego doskonalenia, aby przewidywać i przezwyciężać trudności oraz nie utracić lojalności klientów.
Dowiedz się więcej
ŁAŃCUCH DOSTAW & LOGISTYKA
Właściwy produkt, na właściwym miejscu, w umówionym terminie oraz ilość zgodna z zamówieniem - tak można w skrócie podsumować pracę naszych specjalistów od logistyki, którzy koordynują przechowywanie oraz transport surowców, półproduktów i finalnych produktów na obszarze kraju oraz za granicą.
Dowiedz się więcej
ROZWÓJ I PRACE BADAWCZE
Innowacyjność zawsze była w centrum zainteresowania Grupy. Matematycy, specjaliści do spraw materiałów, naukowcy... nie mniej niż 6, 600 badaczy pracuje, aby wynaleźć mobilność jutra przy współpracy z uniwersytetami, laboratoriami z całego świata.
Dowiedz się więcej