Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Michelin w Polsce

O NAS

Jesteśmy największym pracodawcą  na Warmii i Mazurach. Fabryka w Olsztynie zatrudnia blisko 5000 pracowników. W Olsztynie produkowane są opony osobowe, dostawcze, ciężarowe i rolnicze a także  formy do wyrobu opon oraz kordy i mieszanki gumowe. Do fabryki w Olsztynie rekrutujemy pracowników produkcji oraz inżynierów do pracy w obszarze m.in. produkcji, Utrzymania Ruchu i w Biurach Konstrukcyjnych.   W Dyrekcji Handlowej w Warszawie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników w obszarze marketingu i dystrybucji. Rekrutujemy kandydatów do pracy w biurze  oraz handlowców do prac w siłach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w Czechach, na Słowacji,  Litwie, Łotwie i w Estonii.  
11 000 000 mln produkowanych opon rocznie
5 000 pracowników Fabryki w Olsztynie
100 pracowników Dyrekcji Handlowej w Warszawie

TU JESTEŚMY

Mapa Zakładu- Fabryka w Olsztynie

Olsztyn

20 job opportunities 5 000 pracowników Odkryj tę stronę
Most recent opportunities
Regular

NASZE NAGRODY

happy trainees
happy trainees
happy trainees
Michelin Polska zwycięzcą tegorocznego konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019! Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się wśród grona najlepszych firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Michelin Polska zatrudnia blisko 5000 pracowników.
Inwestor w Kapitał Ludzki to najbardziej rozpoznawalny certyfikat wyróżniający przedsiębiorstwa za prowadzoną politykę HR. O przyznaniu wyróżnienia decyduje w 100% "siła głosu" pracowników oraz pozytywna opinia Kapituły Programu. Michelin Polska zostaje wyróżniony w 2020 roku.

Sprawdź oferty pracy

DOŁĄCZ DO MICHELIN

MICHELIN NA ŚWIECIE

master bandeau - globe bleu - michelin dans le monde

Dowiedz się więcej o Michelin

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences