Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Michelin w Polsce

O NAS

Jesteśmy największym pracodawcą  na Warmii i Mazurach. Fabryka w Olsztynie zatrudnia blisko 5000 pracowników. W Olsztynie produkowane są opony osobowe, dostawcze, ciężarowe i rolnicze a także  formy do wyrobu opon oraz kordy i mieszanki gumowe. Do fabryki w Olsztynie rekrutujemy pracowników produkcji oraz inżynierów do pracy w obszarze m.in. produkcji, Utrzymania Ruchu i w Biurach Konstrukcyjnych.   W Dyrekcji Handlowej w Warszawie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników w obszarze marketingu i dystrybucji. Rekrutujemy kandydatów do pracy w biurze  oraz handlowców do prac w siłach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w Czechach, na Słowacji,  Litwie, Łotwie i w Estonii.  

11 000 000

mln produkowanych opon rocznie

5 000

pracowników Fabryki w Olsztynie

100

pracowników Dyrekcji Handlowej w Warszawie

TU JESTEŚMY

Mapa Zakładu- Fabryka w Olsztynie

Olsztyn

5 job offers

5000 pracowników

Odkryj tę stronę

Last offers

Other Temporary (Fixed Term)

NASZE NAGRODY

Michelin Polska zwycięzcą tegorocznego konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019! Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się wśród grona najlepszych firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Michelin Polska zatrudnia blisko 5000 pracowników.
Inwestor w Kapitał Ludzki to najbardziej rozpoznawalny certyfikat wyróżniający przedsiębiorstwa za prowadzoną politykę HR. O przyznaniu wyróżnienia decyduje w 100% "siła głosu" pracowników oraz pozytywna opinia Kapituły Programu. Michelin Polska zostaje wyróżniony w 2020 roku.

MICHELIN NA ŚWIECIE

master bandeau - globe bleu - michelin dans le monde

Dowiedz się więcej o Michelin