Olsztyn

ODKRYJ NASZĄ FABRYKĘ MICHELIN W OLSZTYNIE

Olsztyn

to światowy lider technologiczny branży oponiarskiej. Produkujemy opony do samochodów osobowych i dostawczych, opony ciężarowe, rolnicze, przemysłowe, lotnicze, motocyklowe, rowerowe a także przewodniki, mapy, stworzyliśmy witrynę internetową usprawniającą podróżowanie – ViaMichelin.com.

Zatrudniamy ponad 100 000 pracowników na całym świecie. Nasze siły sprzedaży są obecne w ponad 170 krajach, mamy 67 fabryk w 17 krajach.

W Polsce siedziba firmy oraz fabryka mieści się w Olsztynie.  Jesteśmy największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Fabryka zatrudnia około 4500 pracowników. W Olsztynie produkowane są opony osobowe i dostawcze, ciężarowe, rolnicze oraz formy do wyrobu opon, kordy i mieszanki gumowe.

Dyrekcja Handlowa mieści się w Warszawie.  W Dyrekcji Handlowej zatrudnionych jest ponad 100 pracowników marketingu, sprzedaży i dystrybucji.

Prowadząc rekrutacje do zespołu Michelin, bierzemy pod uwagę przede wszystkim możliwości rozwoju zawodowego kandydatów w naszej firmie.  Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać i związać swoją przyszłość z Michelin.