Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Środowisko pracy

Jest ich wiele i są zróżnicowane oraz zależne od zespołów, potrzeb, obszarów, kultur i krajów. Środowisko pracy promuje dobre samopoczucie pracowników, samodzielność oraz odpowiedzialność, jak również równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

RÓZNORODNOŚĆ

Chcąc sprostać innowacyjnym i kokurencyjnym wyzwaniom pędzącego świata, podstawą jest odpowiednia transformacja naszych metod pracy. Nasza koncepcja We@Work ma na celu doskonalenie doświadczeń naszych pracowników, dla ich lepszego rozwoju, jak również wsparcie pracowników w ich transformacji cyfrowej i odpowiednie przystosowanie miejsc pracy. Aby dostosować się do każdego pracownika indywidualnie,  dysponujemy narzedziami  oraz miejscami pracy, mając na uwadze różnorodność pracowników.                                    

wspieramy transformację cyfrową

110,000 pracowników

połączonych jest z wewnętrzną siecią społeczną - Bibspace.

Mamy 29 tematów

na platformie Cyfrowej Kultury do doskonalenia naszych obszarów pracy (Działy Sprzedaży, Zbiory Danych, Sieci Społeczne, … )

Transformacja Cyfrowa wpływa na nas każdego dnia, niezależnie od stanowiska. Chcąc skutecznie sobie z tym radzić, Grupa Michelin wdrożyła niezbędne narzędzia, mając na celu rozwój cyfrowej kultury pracowników, w szczególności z pomocą platformy e-learnigowej „Digital Culture”. Transformacja Cyfrowa to przede wszystkim narzędzia do wymiany, tworzenia i innowacji każdego dnia.         

We@Work jest zestawieniem wspólnych narzędzi, które pozwalają nam osiągnąć postęp w przyjemny sposób, w kierunku większej odpowiedzialności i innowacyjności, by tworzyć jutro.

przestrzeń wypoczynku

Od naszych fabryk do kompleksów przemysłowych, od Clermont-Ferrand do Szanghaju, Michelin wyróżnia się przez wspólne podejście do modenizacji życia, pracy oraz obszarów wypoczynkowych. Chcąc sprawić, abyś doświadczył nowych metod pracy jutra, oferujemy zrównoważone oraz współczesne przestrzenie, w służbie zbiorowej inteligecji. Przestrzenie dedykowane są rozrywce, sportowi i relaksowi oraz pozwalają odetchnąć.

working environment pl 1
working environment pl 2
working environment pl 3
working environment pl 4
working environment pl 5
  • working environment pl 1
  • working environment pl 2
  • working environment pl 3
  • working environment pl 4
  • working environment pl 5
Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences