Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Środowisko pracy

Jest ich wiele i są zróżnicowane oraz zależne od zespołów, potrzeb, obszarów, kultur i krajów. Środowisko pracy promuje dobre samopoczucie pracowników, samodzielność oraz odpowiedzialność, jak również równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

RÓZNORODNOŚĆ

Chcąc sprostać innowacyjnym i kokurencyjnym wyzwaniom pędzącego świata, podstawą jest odpowiednia transformacja naszych metod pracy. Nasza koncepcja We@Work ma na celu doskonalenie doświadczeń naszych pracowników, dla ich lepszego rozwoju, jak również wsparcie pracowników w ich transformacji cyfrowej i odpowiednie przystosowanie miejsc pracy. Aby dostosować się do każdego pracownika indywidualnie,  dysponujemy narzedziami  oraz miejscami pracy, mając na uwadze różnorodność pracowników.                                    

wspieramy transformację cyfrową

124,000 pracowników
Mamy 29 tematów

na platformie Cyfrowej Kultury do doskonalenia naszych obszarów pracy (Działy Sprzedaży, Zbiory Danych, Sieci Społeczne, … )

Transformacja Cyfrowa wpływa na nas każdego dnia, niezależnie od stanowiska. Chcąc skutecznie sobie z tym radzić, Grupa Michelin wdrożyła niezbędne narzędzia, mając na celu rozwój cyfrowej kultury pracowników, w szczególności z pomocą platformy e-learnigowej „Digital Culture”. Transformacja Cyfrowa to przede wszystkim narzędzia do wymiany, tworzenia i innowacji każdego dnia.         

We@Work jest zestawieniem wspólnych narzędzi, które pozwalają nam osiągnąć postęp w przyjemny sposób, w kierunku większej odpowiedzialności i innowacyjności, by tworzyć jutro.

przestrzeń wypoczynku

Od naszych fabryk do kompleksów przemysłowych, od Clermont-Ferrand do Szanghaju, Michelin wyróżnia się przez wspólne podejście do modenizacji życia, pracy oraz obszarów wypoczynkowych. Chcąc sprawić, abyś doświadczył nowych metod pracy jutra, oferujemy zrównoważone oraz współczesne przestrzenie, w służbie zbiorowej inteligecji. Przestrzenie dedykowane są rozrywce, sportowi i relaksowi oraz pozwalają odetchnąć.

working environment pl 1
working environment pl 2
working environment pl 3
working environment pl 4
working environment pl 5
  • working environment pl 1
  • working environment pl 2
  • working environment pl 3
  • working environment pl 4
  • working environment pl 5
Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences