Przejdź do treści
EN PL
EN PL

PRAKTYKI STUDENCKIE |

FAQ Program Praktyk Semestralnych 2020

Jak co roku, Michelin Polska S.A. w Olsztynie rozpoczyna nabór na Program Praktyk Semestralny dedykowany studentom Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Praktyki odbywane w Fabryce Michelin polegają na realizacji tematu z obszaru studiów, jakie interesują Studenta. Praktykę wykonywana jest pod okiem Opiekuna, który zostaje przydzielony indywidualnie na początku Programu Praktyk Semestralnych. Przykładowe tematy zrealizowanych praktyk można znaleźć w zakładce "Programy Studenckie".

Na praktyki semestralne może zapisać się każdy student, który ukończył I rok studiów dowolnego kierunku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ważne jest, aby podczas zapisów wybrać odpowiedni obszar, który nas interesuje. W 2020 roku uruchamiamy praktyki na następujące obszary:
Automatyka i Mechatronika
Mechanika
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Zarządzanie i Inżynieria Chemiczna
Pozostałe obszary

W Programie Praktyk Semestralnych nie ma ustalonej konkretnej liczby godzin do zrealizowania w ciągu tygodnia lub w ciągu miesiącu. Celem Praktyki jest zrealizowanie powierzonego tematu maksymalnie w ciągu 3 miesięcy od daty rozpoczęcia praktyki. Średnio nasi Studenci wypracowywali 160 godzin praktyk w ubiegłych edycjach Programu Praktyk Semestralnych.

Tak. Student otrzymuje wynagrodzenie za ukończoną praktykę.

Pierwszym etapem jest wysłanie CV na wybrany Program Praktyk Semestralnych poprzez naszą stronę kariery. Po weryfikacji złożonych CV Student otrzyma informację zwrotną odnośnie przyjęcia do Programu Praktyk Semestralnych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Centrum Rekrutacji Michelin

tel. +48 (89) 539 49 87

@: rekrutacja.michelin.com

 

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences