Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Rozwiń swoją karierę zawodową

Młodzi absolwenci lub tacy z niewielkim doświadczeniem - poszukujecie możliwości zdobycia doświadczenia międzynarodowego, które pozwoli wam podjąć nowe wyzwania? Nasz Program Podyplomowy lub oferty VIE są stworzone właśnie dla Was!

Programy magisterskie

międzynarodowy program podyplomowy

Przyśpieszony, międzynarodowy oraz dostosowany proces, który pozwoli na szybkie objęcie stanowisk, które wymagają szczególnej odpowiedzialności, takich jak: Kierownik Produkcji, Dyrektor Marketingu, Kierownik ds. sprzedaży.                                                           

Przeżyj niezwykłe doświadczenia, pozwalające na poznanie firmy, pracy zespołowej, szkoleń oraz wyzwań - to stanie się twoją codziennością.

Weź odpowiedzialność za swoją karierę zawodową - myśl przyszłościowo!

OPinie

François M.

Osobiście uważam, ze Michelin naprawdę zapewnia sposoby na wyjątkową karierę zawodową absolwentom: niewielkie awanse, wyjątkowa wystawa, imponujące przyspieszenie kariery, które oczywiście idzie w parze z wysokimi wymaganiami. Rzeczywiście program jest współtworzony pomiędzy każdym absolwentem a działem personalnym, co pozwala ci wyrysować indywidualny plan w grupie. Zaczynając od pierwszego stanowiska komercyjnego, jest to bardzo trudna szkoła, w której trzeba spełnić pewne wymagania, sprostać odpowiedzialności, organizacji oraz doświadczeniom konsumenckim. Zdobycie wewnętrznej legitymacji jest kluczowe. Obecnie w wieku 25 lat, w Benelux, we Francji, zarządzam zespołem złożonym z 13 pracowników i nigdy nie sądziłem, że będę miał tak szybko tę możliwość.

François M.

V.I.E  międzynarodowy wolontariat

Chcesz zdobyć swoje pierwsze międzynarodowe doświadczenia w Grupie Michelin? Oferujemy kontrakty V.I.E z Buisness France - krajową agencją obsługującą internacjonalizację francuskiej gospodarki. Jako część tego programu Michelin oferuje:                                    

Wszystkie informacje obejmujące kontrakty z Buisness France są dostępne na stronie: Business France

 

Dowiedz się więcej

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences