Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Nasze wartości

Dążymy do rozwinięcia lepszej mobilności dla każdego z nas, poprzez trwałe dzielenie wartości szacunku, wydajności i odpowiedzialności Grupy Michelin

NASZ CEL

Our purpose
Our Purpose
We are passionate about innovation and enhancing mobility globally.
  • Our purpose

Innowacyjność to SERCE naszej strategii

10 000 patentów

opracowanych w ciągu 15 lat - Michelin potroił liczbę swoich patentów trzykrotnie

6 600 ludzi

pracujących w dziale Badania i Rozwoju na 3 kontynentach

59 000 rozwojowych pomysłów

Każdy z pracowników może zgłosić swój pomysł, umożliwiając w ten sposób rozwój firmy!

Florent Menegaux

Popieram humanistyczną wizję Michelin: poprawę mobilności, oddanie technologii w służbie dobrobytu ludzi i wprowadzanie innowacji w celu otwarcia nowych horyzontów.

Florent Menegaux

ZRÓWNOWAŻONA MOBILNOŚĆ

Bracia założyciele Michelin stworzyli swoje pierwsze produkty i usługi, aby zaspokoić potrzeby ludzi i towarów w zakresie mobilności. W dzisiejszym, stale  rozwijającym się świecie o wysokich wymaganiach środowiskowych, naszym wyzwaniem jest wprowadzanie innowacji w celu opracowania mobilności jutra. Gruntowne przejście w kierunku czystszej,  lepiej połączonej mobilności, na drodze, która zapewnia bardziej efektywne wykorzystanie energii i surowców.
Vignette
Movin'On
Michelin is dedicated to providing a safer, cleaner, more enjoyable and more accessible mobility to all.
1:25

UDZIAŁ W ŻYCIU SPOŁECZNYM

Wspieramy wiele projektów i inicjatyw na świecie poprzez inwestowanie w pracę, rozwój biznesów lokalnych, bezpieczeństwo, mobilność i edukację.

Florent Menegaux

Firmy stoją przed nowymi wyzwaniami. Niezależnie od tego, czy są to kwestie społeczne, czy środowiskowe, oczekuje się od nich zaangażowania i zapewnienia rozwiązań.

Florent Menegaux
73 projekty

otrzymały wsparcie dzięki Fundacji Michelin

dowiedz się więcej

master photo - fondation michelin - notre ambition

Fundacja Michelin

Grupa Michelin używa swojej Fundacji Korporacyjnej "Pomaganie ludziom w lepszej drodze do postępu", w celu wspierania innowacyjnych projektów ogólnego zainteresowania. Fundacja korporacyjna jest tym, co wykonuje pierwszy krok ku lepszej przyszłości, by rozwinąć bardziej przystępną mobilność lub by chronić środowisko. Krok dalej, by poprawić zdrowie, edukację lub promować kulturę. Wszędzie na świecie Fundacja Korporacji Michelin jest oddana swym partnerom, by nadać rozpędu aktorom naszego społeczeństwa.

master photo - plantation bahia - notre ambition

Plantacja Bahia

Program Zielone Złoto Bahia jest dla nas ważny, ponieważ jest ucieleśnieniem strategii przystępnego rozwoju Michelin. Jesteśmy przekonani, że ochrona środowiska przysłuży się ekonomicznemu i socjalnemu rozwojowi. Naturalna guma jest niezbędna przemysłowi pneumatycznemu dzięki swej niezastąpionej charakterystyce technicznej. Nie mogą więc istnieć przystępne opony bez przystępnej gumy. Na naszym terenie w Bahia, w Brazylii, pogodziliśmy naszą aktywność z szacunkiem do środowiska i rozwojem lokalnych społeczności.

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences