Przejdź do treści
EN PL
EN PL

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIE DLA KAŻDEGO KANDYDATA

RÓŻNORODNOŚĆ REKRUTACJI

9000

rekrutacji

Ponad 9000 osób rekrutowanych każdego roku

180

narodowości

30%

kobiet

Plan na 2020 rok - 30% menedżerów będą stanowić kobiety

ETAPY REKRUTACJI W MICHELIN

Nasz proces rekrutacji oparty jest na spotkaniach, które pozwalają każdemu kandydatowi na kontakt z menedżerami i pracownikami, aby móc dzięki temu przygotować się do swojego stanowiska w firmie Michelin.

infography_candidate_experience_pl

Witamy na pokładzie

Zaprojektowaliśmy proces wdrożenia nowych pracowników, który ułatwia poznanie firmy w pierwszych dniach pracy.

Każdy z nowych pracowników zostaje powitany osobiście przez osobę reprezentującą dział szkoleń i swojego menedżera, którzy pomagają mu w podjęciu pierwszych kroków w firmie.

Integracja, szkolenia i rozwój zawodowy są fundamentem sukcesu naszej firmy. Wszyscy pracownicy odnoszą korzyści z różnorodnych szkoleń. Pierwsze dni w pracy są dniami szkoleniowymi poświęconymi adaptacji na nowe stanowisko. Główne cele szkolenia wstępnego:

PIERWSZE DNI PRACY

Dzień powitalny

Ten dzień to czas wymiany i dzielenia się doświadczeniami, który ma na celu odkrycie Firmy i rozpoczęcie budowania profesjonalnej sieci nowo zatrudnionego.

Szkolenie stanowiskowe - Produkcja

W celu poznania produkcji opony, osoby nowozatrudnione biorą udział w szkoleniu stanowiskowym na terenie fabryki. Celem tego stażu jest poznanie różnych etapów produkcji opony pod okiem Instruktora.

Szkolenie stanowiskowe - Stanowiska umysłowe

Nowo zatrudnieni pracownicy na stanowiskach umysłowych (nierobotniczych) mogą skorzystać również ze szkolenia stanowiskowego w fabryce lub w obszarze handlu, aby poznac siat produkcji Michelin, dzieki czemu lepiej zrozumie różne problemy fabryk, zarządzania i obsługi klienta.

Szkolenie stanowiskowe - Wyższe stanowiska

W zależności od poziomu odpowiedzialności, każdy nowozatrudniony weźmie udział w szkoleniu stanowiskowym lub kilku tygodniowej sesji szkoleniowej w siedzibie grupy w Clermont-Ferrand we Francji.

Une intégration personnalisée

Odryj i dowiedz się więcej

Sales training center Greenville - Working Environment

Nasze obszary pracy

Istnieje wiele obszarów aktywności oraz ofert pracy. Odkryj swoją własną drogę!

Master_Photo_recruitment_meeting

Nasze porady odnośnie rekrutacji

Odkryj dobry sposób na pozytywne przejście rozmowy rekrutacyjnej i zdobądź pracę marzeń! Przed, po oraz podczas rozmowy rekrutacyjnej…

Movin On - Working Environment

Nasze środowisko pracy

Różnorodność naszych miejsc, lokacji, kultur i prac doprowadziły nas do utworzenia nowych środowisk i nowych sposobów pracowania. Oto kilka przykładów.

Movin On People - Working Environment

Opowiadają o swojej historii w Michelin…

Podczas okresu próbnego, każdy z nowych pracowników doświadcza niepowtarzalnych wrażeń. Najlepszym, co można dla nich zrobić, to po prostu pozwolić im na działanie.

Woman in factoty - Working Environment

Najnowsze oferty pracy