Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Doświadczenie Kandydata

RÓŻNORODNOŚĆ REKRUTACJI

9000 rekrutacji

Ponad 9000 osób rekrutowanych każdego roku

180 narodowości
30% kobiet

Plan na 2020 rok - 30% menedżerów będą stanowić kobiety

ETAPY REKRUTACJI W MICHELIN

Nasz proces rekrutacji oparty jest na spotkaniach, które pozwalają każdemu kandydatowi na kontakt z menedżerami i pracownikami, aby móc dzięki temu przygotować się do pracy na swoim  stanowisku w firmie Michelin.

infography_candidate_experience_pl

Witamy na pokładzie

Zaprojektowaliśmy proces wdrożenia nowych pracowników, który ułatwia poznanie firmy w pierwszych dniach pracy.

Każdy z nowych pracowników zostaje powitany osobiście przez osobę reprezentującą dział szkoleń i swojego menedżera, którzy pomagają mu w podjęciu pierwszych kroków w firmie.

Integracja, szkolenia i rozwój zawodowy są fundamentem sukcesu naszej firmy. Wszyscy pracownicy odnoszą korzyści z różnorodnych szkoleń. Pierwsze dni w pracy są poświęcone szkoleniom pomocnym w  adaptacji na nowym stanowisku. Główne cele szkolenia wstępnego:

PIERWSZE DNI PRACY

Dzień powitalny

Ten dzień to czas wymiany i dzielenia się doświadczeniami, który ma na celu odkrycie firmy i rozpoczęcie budowania profesjonalnej sieci nowo zatrudnionego.

Szkolenie stanowiskowe - Produkcja

W celu poznania produkcji opony, osoby nowozatrudnione biorą udział w szkoleniu stanowiskowym na terenie fabryki. Celem tego stażu jest poznanie różnych etapów produkcji opony pod okiem Instruktora.

Szkolenie stanowiskowe - Inżynierskie

Nowo zatrudnieni pracownicy na stanowiskach inżynierskich również mogą skorzystać ze szkolenia stanowiskowego w fabryce lub w obszarze handlu, aby poznać świat produkcji Michelin, dzięki czemu lepiej zrozumieją różne problemy dotyczące fabryki oraz zarządzania i obsługi klienta.

Szkolenie stanowiskowe - Wyższe stanowiska

W zależności od poziomu odpowiedzialności, każdy nowo zatrudniony weźmie udział w szkoleniu stanowiskowym lub kilku tygodniowej sesji szkoleniowej w siedzibie grupy w Clermont-Ferrand we Francji.

OdKryj i dowiedz się więcej

working environment pl 2

Historie naszych pracowników

Podczas okresu próbnego, każdy z nowych pracowników doświadcza niepowtarzalnych wrażeń. Najlepsze, co można dla nich zrobić, to po prostu pozwolić im na działanie.

working environment pl 1

Pracuj w Michelin

Dołącz do zespołu Michelin - Zobacz nasze aktualne oferty pracy i zaaplikuj już dziś!

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences