Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Olsztyn

18

Oferty pracy

Dołącz do Nas

Odkryj Naszą Fabrykę Michelin w Olsztynie

to światowy lider technologiczny branży oponiarskiej. Produkujemy opony do samochodów osobowych i dostawczych, opony ciężarowe, rolnicze, przemysłowe, lotnicze, motocyklowe, rowerowe a także przewodniki, mapy, stworzyliśmy witrynę internetową usprawniającą podróżowanie – ViaMichelin.com.

Zatrudniamy ponad 100 000 pracowników na całym świecie. Nasze siły sprzedaży są obecne w ponad 170 krajach, mamy 67 fabryk w 17 krajach.

W Polsce siedziba firmy oraz fabryka mieści się w Olsztynie.  Jesteśmy największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Fabryka zatrudnia około 4500 pracowników. W Olsztynie produkowane są opony osobowe i dostawcze, ciężarowe, rolnicze oraz formy do wyrobu opon, kordy i mieszanki gumowe.

Dyrekcja Handlowa mieści się w Warszawie.  W Dyrekcji Handlowej zatrudnionych jest ponad 100 pracowników marketingu, sprzedaży i dystrybucji.

Prowadząc rekrutacje do zespołu Michelin, bierzemy pod uwagę przede wszystkim możliwości rozwoju zawodowego kandydatów w naszej firmie.  Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać i związać swoją przyszłość z Michelin.

Wieża Ciśnień - fabryka Michelin w Olsztynie
Biurowiec Główny
Fabryka Michelin
  • Wieża Ciśnień - fabryka Michelin w Olsztynie
  • Biurowiec Główny
  • Fabryka Michelin

Poznaj naszego pracownika

Paweł

Inżynier Projektu Automatyk

"Karierę w Michelin rozpocząłem od praktyk semestralnych"
Paweł , Inżynier Projektu Automatyk
Pawel

Moja przygoda z firmą rozpoczęła się w roku 2018, w którym to zaaplikowałem na Program Praktyk Semestralnych ogłaszany na stronie rekrutacyjnej. Podczas drugiego roku moich studiów na Mechatronice musiałem odbyć praktyki i szukałem okazji do zdobycia doświadczenia w większej, światowej firmie. Postanowiłem spróbować swoich sił i wysłałem CV. Kolejnym etapem było spotkanie z moim obecnym przełożonym. Pozytywnie przeszedłem przez „ogień pytań” m.in. przedstawienie tematu swojej pracy inżynierskiej czy też pytania dotyczące spraw technicznych. Dostałem również zadanie do wykonania polegające na opracowaniu zasady działania systemu skanerów 1D do kodów kreskowych na oponie. Na zrealizowanie projektu skierowanego do mnie miałem 3 miesiące. Zostałem dokładnie wdrożony do pracy w Biurze Konstrukcyjnym, z dnia na dzień zyskiwałem coraz większą autonomię. Oddałem projekt, przełożony go zaakceptował i pochwalił mnie za bardzo dobry sposób wykonania pracy. Zostałem doceniony. Po wykonaniu praktyki odbyłem rozmowę z przełożonym, podczas której zaproponował mi pracę w Biurze Konstrukcyjnym. Ze względu na studia nie mogłem niestety podjąć pełnoetatowej pracy, więc zdecydowałem się na staż, a pracę rozpocząłem od stycznia 2019r. Jestem gotowy na szkolenia i wyjazdy. Cieszę się, że sprawy tak się  potoczyły. Od stycznia 2019 roku aż do dnia dzisiejszego pracuje jako pełnoetatowy pracownik firmy Michelin. Swoją pracę kontynuuje dalej w Biurze Konstrukcyjnym. Sporą część czasu spędziłem będąc w delegacjach na terenie Europy. Zwiedziłem takie kraje jak: Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Węgry, Rumunia. Praca polegała na instalacji nowych bądź „starych” maszyn w danej fabryce. Naszym priorytetem jest to aby maszyna była w 100% sprawna oraz bezpieczna , dlatego dużą cześć swojej pracy poświęcam na detalach. W naszej pracy, dużym priorytetem jest szybkość oraz jakość rozwiązywania problemu.

Pawel
Pawel

Paweł

Inżynier Projektu Automatyk

Biuro Konstrukcyjne

Aplikuj do nas!

Utrzymanie Ruchu

Odkryj więcej

studia dualne

Studia Dualne

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o studiach dualnych 2019 i rekrutacji, która odbyła się w czerwcu w tym roku w fabryce Michelin w Olsztynie.

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences