Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Twoja ścieżka kariery

Niezależnie od swoich pasji, masz możliwość przeżycia wartościowych i różnorodnych doświadczeń

W Michelin rekrutujemy do konkretnej ścieżki zawodowej, a twój rozwój planowany jest od pierwszej posady. Różnorodność naszych działań, obszarów pracy, organizacji oraz międzynarodowe znaczenie otwiera nowe możliwości kariery zawodowej na każdym szczeblu na całym świecie.

Zaczynasz w dziale sprzedaży? Jutro możesz znaleźć się w dziale dostaw, komunikacji, rozwoju ludzi, czy na jakimkolwiek innym stanowisku, pasującym do twojego profilu, umięjętności i chęci!

JAKIE SĄ ŚCIEŻKI KARIERY W MICHELIN?

WIELE OTWARTYCH MOŻLIWOŚCI DLA CIEBIE

Możesz zmienić stanowisko, miejsce pracy, kraj, zwiększać swoje kompetencje i poziom odpowiedzialności. W Michelin jest wiele wartościowych i zróżnicowanych możliwości.

pictogram infography - first step

PO WSTĄPIENIU DO MICHELIN

Nasi partnerzy rozwojowi i kierownicy towarzyszą pracownikom w budowaniu indywidualnej i spersonalizowanej ściezki kariery.

pictogram infography - second step

REGULARNE I ZROZUMIAŁE SPOTKANIA Z KIEROWNIKIEM

Program „Częstych Informacji Zwrotnych” to zasadniczy element w Twoim ciągłym rozwoju.

pictogram infography - third step

KIERUNEK TWOJEGO ROZWOJU

Przy wsparciu swojego partnera rozwojowego i kierownika wzbogacisz swoje umiejętności w celu stopniowego rozwoju w Grupie Michelin. Michelin oferuje różnorodne szkolenia oraz e-learningi, które mogą wesprzeć w drodze do celu.

pictogram infography - fourth step

ROZWÓJ PRZEZ UMOCNIENIE

Wzmocnienie i rozwój ludzi jest uważane za główny motor postępu. Zapewnia wszystkim więcej innowacji oraz lepszą jakość życia

pictogram infography - fifth step

BĄDŹ GŁÓWNYM GRACZEM SWOJEGO ROZWOJU

Stwórz swój własny profil w inTouch, będący cyfrową przestrzenią dedykowaną twojemu rozwojowi. Pozwoli ci to w ocenie swoich umiejętności, podzieleniu się aspiracjami zawodowymi, wyszukaniu ofert pracy oraz aplikacji bezpośrednio do zainteresowanych kierowników.

pictogram infography - sixth step
Florent Menegaux

W Michelin nasi pracownicy mogą rozwijać swój pełny potencjał. Poza ich obecnymi umiejętnościami najważniejsze jest to, co będą mogli osiągnąć jutro.

Florent Menegaux
master photo - testimonials - your career path

Odkryj ich ścieżki

Kursy w Michelin, zalety, sprzedaż, ambicje firmy....jest wiele tematów, do których z dumą podchodzimy. To dzięki naszym pracownikom, którzy rozpowszechniają istnienie strony. Sprawdź ich rekomendacje!

Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences