Przejdź do treści
EN PL
EN PL

Obszary naszej pracy

Marketing, produkcja, prace badawcze, czy też rozwój i zaopatrzenie... W Michelin dziedziny pracy i działania są różnorodne. Odkryj je wybierając jedną z wielu ścieżek kariery zawodowej, mających wpływ na rozwój Michelin.

obszary działalności

master photo - ventes - nos domaines d'activités

Sprzedaż

Odpowiedzialność za rozwój i wdrożenie polityki sprzedaży Grupy. Zespoły i przedstawiciele handlowi są koordynatorami w naszej firmie w terenie w bezpośrednim kontakcie z klientami Grupy Michelin. Siedzibą sił sprzedaży jest Dyrekcja Handlowa w Warszawie.

master photo - production - nos domaines d'activités

Produkcja

Fabryka w Olsztynie jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych na świecie. Produkujemy ponad 10 mln opon rocznie przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz pojazdów rolniczych. W fabryce powstają również formy do produkcji opon, kordy i mieszanki gumowe.

master photo - maintenance - nos domaines d'activités

Utrzymanie Ruchu

Produkty Michelin wymagają dokładnej konserwacji uwzglęniając każde narzędzie procesu produkcji. Czynności konserwujące, które wymagają wszechstronności i elastyczności, realizowane są przez zmotywowane zespoły produkcji, które pracując w wysoko technologicznym środowisku pracy, angażowane są w ambitne wyzwania.

master photo - achats - nos domaines d'activités

Zakupy

Sprawna produkcja opiera się na umiejętności znajdowania najlepszych źródeł zaopatrzenia od zaufanych dostawców, w duchu prawdziwego partnerstwa. Strategiczną rolę w kreowaniu wartości Grupy Michelin, odgrywa Dział Zaopatrzenia, który wzmacnia jej kompetencje.

master photo - qualité - nos domaines d'activités

Jakość

Działanie na rzecz satysfakcji naszych klientów. W centralnym punkcie priorytetów strategicznych leży Jakość, która jest częścią genów firmy i pokrywa naprawdę szeroki zakres dziedzin,funkcji oraz szczebli odpowiedzialności. Codzienne działania naszych zespołów pracujących nad jakością, są dedykowane satysfacji naszych klientów i mają na celu poprawiać doznania oferowane przez nasze produkty i usługi.

master photo - supply log - nos domaines d'activités

Łańcuch dostaw & Logistyka

Właściwy produkt, na właściwym miejscu w umówionym terminie oraz ilość zgodna z wymaganiem. W ostatnim etapie to zespoły zajmujące się łańcuchem dostaw, mają swoją misję. Równolegle, specjaliści od logistyki organizują przechowywanie oraz transport surowców, półproduktów oraz skończonych produktów, na obszarze kraju oraz za granicą. Ich uzupełniające się działania dotyczą wszystkich usług firmy i gwarantują zgodność z ich zobowiązaniami.

master photo - R&D - nos domaines d'activités

Rozwój i prace badawcze

Nowatorstwo zawsze było w centrum zainteresowaia strategii rozwoju Grupy. Matematycy, specjaliści do spraw materiałów, badacze komputerowi... nie mniej niż 6, 600 badaczy pracuje, aby wynaleźć mobilność jutra przy współpracy z uniwersytetami, laboratoriami z całego świata.