Przejdź do treści
EN PL
EN PL

NEWS |

Benefity Michelin – o dostępnym pakiecie opowiada Magdalena Kozioł, Specjalista ds. benefitów

Kto dba o dobre wykorzystanie budżetu, jakość benefitów?

Zespół specjalistów, prawników, pracowników działu finansów, zakupów dba o atrakcyjność benefitu i utrzymanie jego dobrej jakości przez cały rok. Analizujemy dostępne na rynku oferty pod kątem możliwości rozszerzenia dostępnego pakietu. Wybieramy oferty, negocjujemy najkorzystniejsze stawki i przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla tysięcy naszych pracowników. 


Kto jest uprawniony do korzystania z benefitów? 

Z pakietu benefitów korzystają pracownicy nie tylko z olsztyńskiej fabryki, ale także  Warszawy i innych krajów: Czech, Słowacji, krajów bałtyckich.

 

Jaki pakiet benefitów oferuje aktualnie Michelin?

Dofinansowanie obiadów
Nasza firma dopłaca wszystkim pracownikom i ich dzieciom do obiadów w restauracjach, które znajdują się na terenie Michelin. Serwowane są tam również pyszne śniadania, a kanapki, przekąski i napoje są łatwo dostępne w automatach vendingowych w całej fabryce. 

 

Wsparcie finansowe
Każdy pracownik Michelin może skorzystać z różnego rodzaju dofinansowań, pożyczek mieszkaniowych, remontowych czy zapomogi. 

Wypoczynek
Firma dofinansowuje wypoczynek naszych pracowników w formie Wczasów pod gruszą oraz wypoczynek wakacyjny i zimowy ich dzieci.

Wynagrodzenia, premie i dodatki
Pracownicy otrzymują premię zależną od wyników, 13-tą pensję, dodatki do wynagrodzenia i nagrody jubileuszowe.

Ubezpieczenia/Pracowniczy program emerytalny
Michelin dba o ubezpieczenie grupowe i udostępnia pracownikom oferty w zakresie ochrony zdrowia i życia w PZU i Generali. Z ubezpieczenia na takich samych warunkach jak pracownik mogą skorzystać również małżonkowie, partnerzy życiowi oraz pełnoletnie dzieci. 
Pracownicy, zatrudnieni przez okres przynajmniej 2 lat, mogą przystąpić do Pracowniczego Programu Emerytalnego. Michelin co miesiąc zwiększa wynagrodzenie pracowników o blisko 7% i przekazuje środki finansowe na indywidualne konta emerytalne.

Program Akcjonariatu Pracowniczego
Każdy pracownik ma możliwość zostania akcjonariuszem Grupy Michelin na preferencyjnych warunkach, skorzystania z dywidend i zysku ze sprzedaży.

Opieka medyczna
Dzięki prywatnemu programowi medycznemu Polmed pracownik i jego rodzina może łatwo umówić się do lekarza i skorzystać z dostępności specjalistów. Pomoc jest szybka i skuteczna.
Mamy również zniżki przy zakupie okularów.

Sport
Dzięki współfinansowanej przez pracodawcę karcie Multisport można uczęszczać na ulubione zajęcia sportowe. A jeśli mamy ochotę na grę w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną można skorzystać z dofinansowania do wynajmu sali gimnastycznej.

Rabaty dla pracowników
Korzystamy z rabatów na kursy języka francuskiego i angielskiego w wybranych szkołach językowych. Kupujemy ze zniżką bilety do kina, teatru, na wydarzenia kulturalne. 
A na zakupach korzystamy z rabatów na towary i usługi. Mamy też zniżki dla naszych przedszkolaków w placówkach położonych blisko fabryki.

Opony dla pracowników, ich rodzin i znajomych
Otrzymujemy do testowania opony letnie, całoroczne do samochodów osobowych w Programie opony dla załogi. Poza tym mamy możliwość zakupu opon z rabatem dla rodziny i znajomych.

Program wsparcia „Możesz na nas liczyć”
Pracownicy i ich rodziny zmagając się z różnymi problemami nie muszą stawiać im czoła w pojedynkę. Dzięki bezpłatnym, poufnym i profesjonalnym konsultacjom finansowym, prawnym, psychologicznym otrzymujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązujemy swoje problemy szybciej.

Karty podarunkowe
Pamiętamy o dzieciach naszych pracowników, które z różnych okazji otrzymują od nas podarunki. A naszym pracownikom na tegoroczne Święta przekazaliśmy karty przedpłacone.

Nie zatrzymujemy się, pakiet benefitów Michelin jest cały czas aktualizowany i rozszerzany o nowe oferty.
 

Magdalena Kozioł, Specjalista ds. benefitów
Magdalena Kozioł, Specjalista ds. benefitów
Cookie Privacy

Aby obejrzeć ten film na Youtube: Zaakceptuj wszystkie cele związane z YouTube (rozważ, że musisz zaakceptować wszystkie oprócz Geolokalizacji) + Zaakceptuj partnera YouTube


Open cookie Preferences