Dlaczego śledzić Michelin w mediach społecznościowych

Ciekawe informacje dotyczące naszej firmy, naszych wartości oraz najnowszych programów rekrutacji - z tego powodu warto śledzić firmę Michelin w mediach społecznościowych.

Chcemy upewnić się, że kandydaci do zatrudnienia w naszej firmie doskonale odpowiadają naszym potrzebom, a serwisy społecznościowe stanowią dla nas doskonałe narzędzie.

Didier Joannet, Menedżer Marketingu Cyfrowego firmy Michelin

Zobacz treści zamieszczane przez naszą firmę w serwisach społecznościowych:

YouTube: odkryj różnorodne możliwości kariery zawodowej w firmie Michelin

Aby uzyskać pogląd na temat niezwykle ciekawych możliwości rozwoju kariery zawodowej w firmie Michelin, zobacz nasz kanał YouTube, gdzie zamieszczamy portrety obecnych pracowników firmy - począwszy od menedżerów rozwoju biznesu aż po testerów produktów. Dowiedz się więcej na temat atmosfery pracy w naszych zespołach oraz możliwości rozwoju kariery zawodowej, jakie oferuje nasza firma.

Facebook: porozmawiajmy na temat rekrutacji

Zostań fanem naszej strony dotyczącej karier zawodowych w serwisie Facebook, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące świata Michelin, począwszy od wydarzeń organizowanych w sieci aż po nowe oferty pracy. Jeżeli jesteś osobą ambitną, zawsze nastawioną pozytywnie i ciekawą pracy w firmie Michelin, nie wahaj się zadawać nam wszelkie możliwe pytania.

Twitter: najnowsze wiadomości Działu Zasobów Ludzkich w czasie rzeczywistym

Zapoznawaj się z najnowszymi wiadomościami, ofertami pracy oraz informacjami na temat organizowanych wydarzeń – wszystko w postaci maksymalnie 140 znaków. 3 razy w roku nowi pracownicy naszej firmy publikują na żywo tweety dotyczące ich początkowych szkoleń oraz odpowiadają na pytania na temat procesu składania wniosków o zatrudnienie oraz pracy w Michelin – sesje te są prowadzone w językach angielskim i francuskim.

LinkedIn: poznaj zespół Michelin

Rozwijaj swoją profesjonalną sieć w serwisie Linkedin i nawiązuj kontakty z pracownikami Michelin, aby poznać różnorodne możliwe ścieżki rozwoju kariery zawodowej w Michelin. Dołącz do „Grupy Talentów Michelin” w serwisie LinkedIn i zadawaj nam pytania na temat wyszukiwania ofert pracy, rekrutacji oraz możliwości kariery zawodowej w naszej firmie, a ponadto zapoznawaj się z bieżącymi ofertami zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie.

Z niecierpliwością oczekujemy wiadomości od Ciebie!