Staże

Każdego roku fima Michelin oferuje znaczącą liczbę staży dla studentów różnych specjalizacji i na różnych poziomach edukacji. Także Ty możesz skorzystać z szansy odkrycia swojego nowego zawodu, zarządzania prawdziwym projektem i zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.

Staże różnych specjalizacji i na różnych poziomach edukacji

 

Szukasz stażu? Niezależnie od Twojej specjalizacji i poziomu wykształcenia możesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe podczas praktyki w naszej firmie.

Każdego roku oferujemy liczne możliwości staży  oraz szansę poznania zawodów w naszej grupie. Produkcja, marketing i sprzedaż, biuro projektów, prace badawczo-rozwojowe, audyt… Wybierz obszar działalności, rozwijaj swój talent i wejdź na stronę kariera zawodowa w firmie Michelin

Istotne doświadczenie zawodowe

W Michelin uważamy stażystów za członków naszego zespołu poszukujących nowych umiejętności i wiedzy. Rozpoczynając staż, dołaczasz do Michelin  jako pełnoprawny pracownik.

Jako stażysta w firmie Michelin:

  • Pracujesz w międzynarodowym środowisku.
  • Prowadzisz własne projekty w przyjaznym zespole,
  • Otrzymujesz indywidualne wsparcie.
  • Stawiasz pierwszy krok w naszej firmie i masz szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w Michelin.

Podczas stażu otrzymujesz wynagrodzenie, którego wysokość zależy od typu stażu.

Ponad 500 okazji rocznie, aby się z nami spotkać

Nasi pracownicy i menedżerowie odpowiedzialni za współpracę z uczelniami spotykają sie z potencjalnymi kandydatami, aby porozmawiać o ich zainteresowaniach, dostępnych ścieżkach rozwoju oraz wykonywanych zawodach. Targi pracy, wydarzenia na uniwersytetach, akcje rekrutacyjne - skorzystaj z jednej z 500 okazji rocznie, aby porozmawiać z nami o Twoich planach.

Aby nie opuścić żadnego wydarzenia, przeglądaj nasze aktualności  oraz śledź nas na Twitterze, Facebooku i LinkedIn.

Oferty staży dostępne za jednym kliknięciem

Jeżeli poszukujesz możliwości odbycia stażu lub informacji na temat prowadzonych przez nas projektów w tym obszarze, odwiedź stronę oferty stażów . Zamieszczane na niej informacje są systematycznie aktualizowane.

Przeczytaj nasze praktyczne porady  dotyczące każdego etapu ubiegania się o staż, począwszy od przesłania CV aż do spotkania rekrutacyjnego i tworzenia swojego wizerunku w sieci. Skorzystaj z nich i dołącz do Michelin.