Poznaj możliwości rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie

Marketing, produkcja, prace badawczo-rozwojowe, zakupy… Dziedziny działalności i specjalności dostępne w firmie Michelin są bardzo różnorodne. Zapoznaj się z przebiegiem kariery zawodowej ludzi, dzięki którym nasza firma codziennie się rozwija.

Christophe

Menedżer działu zakupu surowców
140
spotkań z dostawcami
5
podpisanych umów partnerskich
180 000
tysięcy ton towarów kupowanych rocznie
15
umów

Po pracy na stanowiskach Specjalisty ds. zakupów a następnie Menedżera ds. zakupów w dziale zakupów przemysłowych, w 2012 roku objąłem stanowisko Menedżera działu zakupu surowców chemicznych
Przez te 14 lat nie tylko rozwinąłem sie w obszarze zakupów, ale poznałem również inne dziedziny, takie jak marketing, inżynieria, badań i rozwoj oraz przemysł.
Przyczynianie się do wzmocnienia konkurencyjności Grupy, zdobywanie innowacji na rynku, zapewnianie że surowce są zgodne z naszymi wytycznymi oraz budowanie prawdziwej i długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami, opartej na wzajemnym zaufaniu, to tylko niektóre z elementów mojej pracy, które mnie pasjonują i motywują.
Innym wzbogacającym aspektem mojej pracy jest prowadzenie i wspieranie zespołów znajdujących się w różnych strefach geograficznych, gdzie Grupa Michelin jest obecna. Jako Mendżer działu zakupu surowców chemicznych, utrzymuję bliskie stosunki ze wszystkimi członkami mojej sieci aby umożliwić każdemu z nich odniesienie sukcesu w pracy oraz rozwój.

Moja ścieżka rozwoju w Michelin :

 • Specjalista Działu Zakupów
  Odpowiedzialny za proces zakupów produktów lub usług w zakresie swoich kompetencji.
 • Starszy Specjalista Działu Zakupów
  Odpowiedzialny za operacje pozyskiwania i zakupu w zakresie swoich kompetencji. Wraz z menedżerem ds. kategorii produktu definiuje strategię zaopatrzenia.
 • Menedżer ds. zakupów
  Planuje, zarządza i monitoruje wszystkie działania związane z zakupami, tak aby wszystkie towary, materiały, dostawy i usługi nabywane przez organizację spełniały normy cen, jakości, terminowości i niezawodności dostaw.
 • Menedżer ds. Kategorii Zakupów
  Odpowiedzialny za ustalanie strategii zaopatrzenia oraz animację i koordynację globalnej sieci.