Poznaj możliwości rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie

Marketing, produkcja, prace badawczo-rozwojowe, zakupy… Dziedziny działalności i specjalności dostępne w firmie Michelin są bardzo różnorodne. Zapoznaj się z przebiegiem kariery zawodowej ludzi, dzięki którym nasza firma codziennie się rozwija.

Amelia

Ślusarz
4,5
roku pracy jako ślusarz
347
godzin szkoleń
40
współpracowników
około 1000
form wyprodukowanych rocznie

Współpracę z firmą Michelin rozpoczęłam 4,5 roku temu na stanowisku ślusarza. Do tego pomysłu przekonał mnie mój mąż, kiedy wraz z rodziną przeprowadziliśmy się do Olsztyna po kilkuletnim, wspólnym pobycie we Francji, gdzie mój mąż pracował w jednym z zakładów Grupy.

Jako ślusarz miałam możliwość wzięcia udziału w trzech, kilkutygodniowych szkoleniach doskonalących moje kompetencje na tym stanowisku. Z myślą o dalszym rozwoju zawodowym w Michelin  zdecydowałam się rozpocząć studia zaoczne na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Staram się jak najlepiej łączyć obowiązki życia osobistego z życiem zawodowym. Spokojnie mogłam wykorzystać urlop macierzyński, wiedząc ze firma wesprze mnie w odnalezieniu się w pracy po moim powrocie. Mój grafik został ułożony z myślą, aby pomóc mi łączyć obowiązki młodej mamy oraz pracownika zmianowego. Firma Michelin dostosowuje warunki pracy do potrzeb swoich pracowników. Daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Atmosfera w naszym zespole jest świetna. Często spotykamy się po pracy, aby razem spędzić czas. Z dumą reprezentuję firmę Michelin jako ambasador oraz biorę udział w corocznym wydarzeniu „Kilometry pomocy”. Chciałabym zachęcić każdego do spróbowania własnych sił w dużej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.”