Firma Michelin na Inżynierskich Targach Pracy BEST w Gdańsku i Warszawie

7 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz 13 marca 2018r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyły się Inżynierskie Targi Pracy. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie studentów Politechniki Gdańskiej i Warszawskiej BEST które działa od 2003r. To właśnie na zaproszenie organizacji BEST  firma Michelin Polska gościła po raz kolejny na targach w strefie pracodawców.

Coroczne Targi są dla nas świetną okazją do zaprezentowania firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Michelin ma szansę, aby przedstawić aktualne oferty pracy, praktyki i staże i również oczekiwania oraz możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie. Takie wydarzenie to dla studentów pierwszy poważny kontakt z potencjalnym pracodawcą. Dla Michelin jest to szansa, aby dotrzeć do szerszego grona studentów i tym samym pozyskać profesjonalnych pracowników o ciekawych kwalifikacjach.
Na targach w Gdańsku firmę reprezentowali: Ilona Deuter- Samodzielny Technolog, Krzysztof Krawczyk- Konstruktor Prowadzący, Tomasz Pruchnicki- Serwis Personalny oraz Aleksandra Szulc- Centrum Rekrutacji. W Warszawie zaś przedstawicielami naszej firmy byli: Małgorzata Rawdonis- Centrum Rekrutacji, Damian Banaczek- Biuro Konstrukcyjne, Katarzyna Pieluchowska- Specjalista Industrializacji oraz Ewelina Choszcz- Specjalista Konstruktor BE Wdrożenia.
Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie możliwością dołączenia do zespołu Michelin.